Hajózás a Balatonon - Balatoni Hajózási Zrt,Csoportvezető / Villanyszerelő | Bahart

Főoldal / Karrier / Csoportvezető / Villanyszerelő

Csoportvezető / Villanyszerelő

Jelentkezés az állásra az oldal alján található mezők kitöltésével vagy a BAHART HR felhőn keresztül lehetséges.

Feladatok

  • épületek, kikötők villamos hálózatának karbantartása,
  • hajók villamos hálózatának karbantartása
  • hajó felújítás esetén új hálózat kiépítése
  • hajók jelző, vezérlő rendszerének elektromos javítás
  • gyengeáramú rendszerek (hangosítás) karbantartása
  • hajómotorok autóvillamossági (önindító, generátor) hibakeresése
  • szervezi, irányítja, ellenőrzi az általa irányított terület tevékenységét
  • részvétel a területi műszaki szemléken, bejárásokon
  • javaslatot tesz a villamos hálózat fejlesztésére
  • munkaközi és végellenőrzések végrehajtása
  • szakmai vezetője a villanyszerelő csoportnak

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú villanyszerelő vagy műszerész végzettség
  • vezetői tapasztalat
  • 5 éves szakmai gyakorlat hasonló szakterületen
  • magas fokú precizitás, önállóság, kreativitás, probléma megoldó képesség
  • műszaki érdeklődés, minőség- és eredmény centrikus gondolkodás
  • érintésvédelmi felülvizsgálati végzettség
  • erősáramú berendezések felülvizsgálója
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • A Balaton Régió elismert vállalatának munkakörnyezete és biztonsága
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye

Siófok, illetve Balaton északi-déli part

Állás betöltése

azonnal

Adatkezelés

Adatkezelési feltételeket elolvastam és elfogadom.